O nas

dowiedz się więcej o naszej firmie

Czym się zajmujemy?


Od 1993 roku w naszej firmie wykonujemy ręcznie "Drzewka szczęścia" z kamieni naturalnych najwyższej jakości takich jak: ametyst, awenturyn, agat, kryształ górski, kwarc różowy, tygrysie oko, jaspis, karneol, hematyt, a przede wszystkim bursztyn, którego naturalne pochodzenie gwarantowane jest certyfikatem.

Nasza firma wykonuje również tradycyjną metodą ozdobne świece z bursztynem. Najwyższej jakości parafina z dodatkiem wosku pszczelego gwarantuje czyste, spokojne i długotrwałe /do 72 godz./ spalanie.

Autorskie wzornictwo


Na przestrzeni lat opracowaliśmy własne unikatowe wzornictwo o wysokich walorach artystycznych, które ciągle wzbogacamy o nowe modele. Firma QUARTEX posiada świadectwo ochronne urzędu patentowego RP na prezentowane wzory drzewek szczęścia. Wyroby nasze uzyskały także certyfikat Krajowej Komisji Artystycznej i Etnograficznej, a tym samym zostały uznane za rękodzieło artystyczne.

Międzynarodowe uznanie


Dzięki wysokiej jakości, nasze wyroby cieszą się dużym powodzeniem zarówno w Polsce jak i za granicą, eksportujemy je do wielu krajów Europy, Azji i Ameryki Północnej.

Produkty corocznie prezentujemy na Międzynarodowych Targach Amberif w Gdańsku.