Strona główna O nas Galeria Ciekawostki Kontakt
 

Od 1993 roku nasza firma zajmuje się produkcją "Drzewek szczęścia". Nasze wyroby wykonywane są wyłącznie ręcznie, z kamieni naturalnych najwyższej jakości takich jak: ametyst, awenturyn, agat, kryształ górski, kwarc różowy, tygrysie oko, jaspis, karneol, hematyt, a przede wszystkim bursztyn, którego naturalne pochodzenie gwarantowane jest certyfikatem.

Na przestrzeni lat opracowaliśmy własne unikatowe wzornictwo o wysokich walorach artystycznych, które ciągle wzbogacamy o nowe modele. Firma QUARTEX posiada świadectwo ochronne urzędu patentowego RP na prezentowane wzory drzewek szczęścia. Wyroby nasze uzyskały także certyfikat Krajowej Komisji Artystycznej i Etnograficznej, a tym samym zostały uznane za rękodzieło artystyczne.

Dzięki wysokiej jakości, nasze wyroby cieszą się dużym powodzeniem zarówno w Polsce jak i za granicą, eksportujemy je do wielu krajów Europy oraz do USA i Kanady.Przykładowe modele naszych drzewek możecie Państwo znaleźć w galerii. Nasza firma wykonuje rownież tradycyjną metodą ozdobne świece z bursztynem. Najwyższej jakości parafiny z dodatkiem wosku pszczelego gwarantują czyste, spokojne i długotrwałe /do 72 godz./ spalanie. Świeca spala sie w formie lampionu ogrzewając bursztyn, ktory emanuje subtelną energią pozytywnie harmonizując otaczajacą przestrzeń.